0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Russia
Liga Pro
Dmitriy Kugurushev
۲
۳
Vladimir Nemashkalo
Finished
۰۰:۴۵
Roman Zelenskii
۳
۲
Oleg Zyuganov
Finished
۰۰:۲۰
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۱
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۰۱:۴۵
Mikhail Smirnov
۳
۱
Igor Sergeevich
Finished
۰۹:۴۵
Maksim Chechulin
۳
۲
Maksim Lobanov
Finished
۱۳:۱۵
Oleg Shutov
۳
۰
Aleksandr Kiselev
Finished
۱۳:۲۳
Nikita Mareev
۳
۲
Oleg Kharlakin
Finished
۰۰:۱۵
Maksim Mameka
۲
۳
Oleg Popov
Finished
۰۱:۰۰
Oleg Popov
۳
۰
Oleg Zyuganov
Finished
۰۲:۰۰
Dmitry Ignatiev
۲
۳
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۲:۱۵
Maksim Mameka
۰
۳
Roman Zelenskii
Finished
۰۲:۳۰
Vladimir Pustoselov
۳
۰
Gennady Karpovkin
Finished
۰۸:۰۰
Oleg Zyuganov
۳
۲
Ilya Novikov
Finished
۰۸:۱۵
Oleg Moshnikov
۳
۲
Igor Krikunov
Finished
۰۸:۳۰
Andrey Doncenko
۱
۳
Mikhail Smirnov
Finished
۰۸:۴۵
Evgeny Kalashnikov
۳
۱
Andrei Bokov
Finished
۱۰:۳۰
Ilya Novikov
۲
۳
Aleksey Lobanov
Finished
۱۰:۴۵
Vyacheslav Chernov
۲
۳
Maksim Mameka
Finished
۰۰:۰۰
Oleg Kutuzov
۲
۳
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۰:۴۵
Ivanov Alexander
۰
۳
Dmitry Ignatiev
Finished
۰۱:۱۵
Vyacheslav Chernov
۰
۳
Roman Zelenskii
Finished
۰۱:۳۰
Nikita Mareev
۳
۲
Dmitriy Kugurushev
Finished
۰۱:۴۵
Roman Zelenskii
۲
۳
Oleg Popov
Finished
۰۳:۳۰
Oleg Kutuzov
۳
۱
Dmitry Ignatiev
Finished
۰۳:۴۵
Oleg Popov
۳
۰
Vyacheslav Chernov
Finished
۰۴:۳۰
Gennady Karpovkin
۳
۱
Igor Krikunov
Finished
۱۰:۳۰
Eduard Tsvetkov
۲
۳
Mikhail Smirnov
Finished
۱۰:۴۵
Sergey Konstantinov
۳
۰
Oleg Shutov
Finished
۱۲:۱۵
Timofey Razinkov
۳
۰
Mikhail Reznikov
Finished
۱۲:۳۰
Andrey Potapkov
۱
۳
Timur Molchanov
Finished
۱۳:۰۰
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۲
۳
Ivanov Alexander
Finished
۰۰:۱۵
Oleg Kharlakin
۳
۱
Kariukhin Aleksandr
Finished
۰۱:۱۵
Kariukhin Aleksandr
۰
۳
Vladimir Nemashkalo
Finished
۰۲:۱۵
Ivanov Alexander
۰
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۰۲:۴۵
Oleg Kharlakin
۲
۳
Dmitriy Kugurushev
Finished
۰۲:۴۵
Oleg Zyuganov
۱
۳
Vyacheslav Chernov
Finished
۰۳:۰۰
Vladimir Nemashkalo
۳
۲
Nikita Mareev
Finished
۰۳:۱۵
Evgeniy Ilyukhin
۱
۳
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۳:۱۵
Dmitriy Kugurushev
۱
۳
Kariukhin Aleksandr
Finished
۰۳:۴۵
Oleg Zyuganov
۲
۳
Maksim Mameka
Finished
۰۴:۰۰
Evgeniy Ilyukhin
۱
۳
Ivanov Alexander
Finished
۰۴:۱۵
Vladimir Nemashkalo
۲
۳
Oleg Kharlakin
Finished
۰۴:۱۵
Dmitry Ignatiev
۱
۳
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۴:۴۵
Kariukhin Aleksandr
۱
۳
Nikita Mareev
Finished
۰۴:۴۵
Igor Sergeevich
۰
۳
Eduard Tsvetkov
Finished
۰۸:۱۵
Evgeny Kalashnikov
۰
۳
Bazilevsky Vitaly
Finished
۰۸:۳۰
Roman Zelenskii
۳
۲
Aleksey Lobanov
Finished
۰۸:۴۵
Gennady Karpovkin
۰
۳
Oleg Moshnikov
Finished
۰۹:۰۰
Andrei Bokov
۳
۰
Vladislav Shelipov
Finished
۰۹:۰۰
Ilya Novikov
۳
۲
Roman Zelenskii
Finished
۰۹:۱۵
Bazilevsky Vitaly
۳
۱
Andrei Bokov
Finished
۰۹:۳۰
Igor Krikunov
۱
۳
Vladimir Pustoselov
Finished
۰۹:۳۰
Aleksey Lobanov
۳
۲
Oleg Zyuganov
Finished
۰۹:۴۵
Vladislav Shelipov
۰
۳
Evgeny Kalashnikov
Finished
۱۰:۰۰
Vladimir Pustoselov
۳
۲
Oleg Moshnikov
Finished
۱۰:۰۰
Oleg Zyuganov
۳
۱
Roman Zelenskii
Finished
۱۰:۱۵
Bazilevsky Vitaly
۳
۲
Vladislav Shelipov
Finished
۱۱:۰۰
Armen Pomazkov
۲
۳
Igor Abelmasov
Finished
۱۲:۰۰
Aleksey Stroev
۳
۰
Maksim Chechulin
Finished
۱۲:۱۵
Maksim Lobanov
۳
۰
Victor Bogdenko
Finished
۱۲:۴۵
Mikhail Reznikov
۳
۰
Andrey Potapkov
Finished
۱۳:۳۰
Galuzinskii Stefan
۱
۳
Armen Pomazkov
Finished
۱۳:۳۰
Victor Bogdenko
۱
۲
Aleksey Stroev
inprogress
۱۳:۴۵
Aleksey Stroev
-
-
Maksim Lobanov
بازی شروع نشده است
۱۴:۱۵
Igor Abelmasov
-
-
Galuzinskii Stefan
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Artem Alekseevich Troshkin
-
-
Yuriy Lbov
بازی شروع نشده است
۱۶:۱۵
Ivan Pandur
-
-
Igor Minchenkov
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Nikita Sadovskiy
-
-
Konstantin Olshakov
بازی شروع نشده است
۱۶:۴۵
Mikhail Gusev
-
-
Savinsky Aleksandr
بازی شروع نشده است
۱۶:۴۵
Denis Molodtsov
-
-
Pavel Malakhov
بازی شروع نشده است
۱۶:۵۰
Yuriy Lbov
-
-
Mikhail Gusev
بازی شروع نشده است
۱۷:۱۵
Igor Minchenkov
-
-
Denis Molodtsov
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Pavel Malakhov
-
-
Ivan Pandur
بازی شروع نشده است
۱۷:۵۰
Artem Alekseevich Troshkin
-
-
Mikhail Gusev
بازی شروع نشده است
۱۸:۱۵
Orlov Oleg
-
-
Barashkov Oleg Nikolaevich
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Ivan Pandur
-
-
Denis Molodtsov
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Igor Minchenkov
-
-
Pavel Malakhov
بازی شروع نشده است
۱۸:۵۰
Alexey Innazarov
-
-
Aleksandr Rakhmatov
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
Polyakov Petr
-
-
Suntsov Artem
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
Ivan Stepanov
-
-
Igor Zemit
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Igor Matveev
-
-
Vadim Georgievich Evlampiev
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Aleksandr Rakhmatov
-
-
Igor Matveev
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Suntsov Artem
-
-
Andrey Shmakov
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Shkurko Arte
-
-
Dmitry Petrochenko
بازی شروع نشده است
۲۱:۲۰
Igor Zemit
-
-
Alexander Ekzhanov
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Vadim Georgievich Evlampiev
-
-
Alexey Innazarov
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Alexey Innazarov
-
-
Igor Matveev
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Polyakov Petr
-
-
Andrey Shmakov
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Aleksandr Rakhmatov
-
-
Vadim Georgievich Evlampiev
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Czech Republic
WTT Feeder Havirov Mixed Doubles
Chan B./Lee H.
۲
۳
Wong X.R./Pang Y.E.K.
Finished
۱۱:۳۰
Pistej L./Balazova B.
۲
۳
Zelinka J./Kukulkova T.
Finished
۱۱:۳۰
Brateyko S./Limonov A.
۱
۳
Mladenovic L./Ni X.
Finished
۱۱:۳۰
Europe
TT Elite Series
Kapron Lukasz
۱
۳
Krystian Kolodziej
Finished
۰۲:۳۵
Miastowski Maksymilian
۱
۳
Martin Olejnik
Finished
۱۲:۲۰
Filip Mlynarski
۳
۱
Krystian Kolodziej
Finished
۰۰:۱۰
Mariusz Koczyba
۳
۰
Iwasyszyn Wojciech
Finished
۰۰:۱۵
Michal Skorski
۲
۳
Blazej Szczepanek
Finished
۰۲:۱۵
Wisniewski Bartlomiej
۲
۳
Iwasyszyn Wojciech
Finished
۰۴:۴۵
Iwasyszyn Wojciech
۱
۳
Mateusz Burkacki
Finished
۰۷:۰۵
Jakub Kosowski
۳
۲
Miastowski Maksymilian
Finished
۰۹:۵۵
Martin Olejnik
۳
۱
Josef Braun
Finished
۱۰:۴۵
Miastowski Maksymilian
۲
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۱۳:۳۰
Blazej Szczepanek
۱
۳
Iwasyszyn Wojciech
Finished
۰۵:۵۵
Michal Skorski
۱
۳
Wisniewski Bartlomiej
Finished
۰۶:۲۰
Jakub Kosowski
۲
۳
Daniel Lis
Finished
۰۸:۴۰
Frantisek Krcil
۱
۳
Filip Mlynarski
Finished
۰۹:۱۰
Marcin Jadczyk
۰
۳
Josef Braun
Finished
۱۱:۵۵
Martin Olejnik
۰
۰
Daniel Lis
inprogress
۱۳:۵۵
Lukasz Jarocki
۳
۱
Damian Korczak
Finished
۰۰:۳۵
Michal Skorski
۳
۰
Tomasz Lojtek
Finished
۰۰:۴۰
Kapron Lukasz
۰
۳
Filip Mlynarski
Finished
۰۱:۰۰
Blazej Szczepanek
۳
۱
Fomin Yurij
Finished
۰۱:۰۵
Krystian Kolodziej
۳
۰
Krzysztof Kapik
Finished
۰۱:۲۵
Mariusz Koczyba
۳
۰
Tomasz Lojtek
Finished
۰۱:۲۵
Lukasz Jarocki
۰
۳
Filip Mlynarski
Finished
۰۱:۵۰
Iwasyszyn Wojciech
۳
۲
Fomin Yurij
Finished
۰۱:۵۰
Damian Korczak
۳
۲
Krzysztof Kapik
Finished
۰۲:۱۰
Krzysztof Kotyl
۰
۳
Michal Minda
Finished
۰۲:۲۶
Schaniel Krzysztof
۰
۳
Mateusz Burkacki
Finished
۰۲:۴۰
Michal Skorski
۳
۱
Iwasyszyn Wojciech
Finished
۰۳:۰۵
Wisniewski Bartlomiej
۲
۳
Blazej Szczepanek
Finished
۰۳:۳۰
Schaniel Krzysztof
۰
۳
Michal Skorski
Finished
۰۳:۵۵
Blazej Szczepanek
۰
۳
Mateusz Burkacki
Finished
۰۴:۲۰
Michal Skorski
۱
۳
Mateusz Burkacki
Finished
۰۵:۰۵
Schaniel Krzysztof
۱
۳
Wisniewski Bartlomiej
Finished
۰۵:۳۰
Schaniel Krzysztof
۳
۲
Blazej Szczepanek
Finished
۰۶:۴۰
Michal Skorski
۳
۰
Blazej Szczepanek
Finished
۰۷:۳۰
Wisniewski Bartlomiej
۱
۳
Mateusz Burkacki
Finished
۰۷:۵۵
Schaniel Krzysztof
۳
۱
Iwasyszyn Wojciech
Finished
۰۸:۱۵
Krzysztof Wloczko
۳
۰
Bartosz Czerwinski
Finished
۰۸:۲۰
Krzysztof Kapik
۳
۱
Karol Wisniewski
Finished
۰۸:۴۵
Artur Sobel
۳
۲
Krzysztof Kotyl
Finished
۰۸:۵۹
Miastowski Maksymilian
۱
۳
Josef Braun
Finished
۰۹:۰۵
Martin Olejnik
۳
۲
Marcin Jadczyk
Finished
۰۹:۳۰
Krzysztof Wloczko
۳
۱
Krzysztof Kapik
Finished
۰۹:۳۵
Filip Mlynarski
۳
۱
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۰:۰۰
Michal Minda
۳
۲
Krzysztof Kotyl
Finished
۱۰:۱۰
Marcin Jadczyk
۳
۲
Daniel Lis
Finished
۱۰:۲۰
Frantisek Krcil
۳
۲
Karol Wisniewski
Finished
۱۰:۲۵
Krzysztof Kapik
۱
۳
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۰:۴۵
Miastowski Maksymilian
۲
۳
Daniel Lis
Finished
۱۱:۰۵
Krzysztof Wloczko
۳
۲
Frantisek Krcil
Finished
۱۱:۱۰
Jakub Kosowski
۱
۳
Martin Olejnik
Finished
۱۱:۳۰
Filip Mlynarski
۳
۰
Karol Wisniewski
Finished
۱۱:۳۵
Krzysztof Kapik
۰
۳
Frantisek Krcil
Finished
۱۲:۰۰
Krzysztof Wloczko
۳
۲
Filip Mlynarski
Finished
۱۲:۲۰
Jakub Kosowski
۳
۰
Marcin Jadczyk
Finished
۱۲:۴۰
Karol Wisniewski
۳
۱
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۲:۴۵
Krzysztof Kapik
۰
۳
Filip Mlynarski
Finished
۱۳:۰۵
Josef Braun
۰
۳
Daniel Lis
Finished
۱۳:۰۵
Frantisek Krcil
۱
۳
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۳:۳۵
Krzysztof Wloczko
۰
۰
Karol Wisniewski
inprogress
۱۳:۵۵
Czech Republic
Pro League
Frantisek Briza
۲
۳
Plachy Jiri
Finished
۰۷:۰۰
Ladislav Zatecka
۳
۲
Josef Belovsky
Finished
۱۲:۰۰
Miroslav Barta
۲
۳
Jan Pleskot
Finished
۰۰:۲۹
Josef Grill
۲
۳
Jan Steffan
Finished
۰۱:۳۰
Plachy Jiri
۳
۲
Tomas Janata
Finished
۰۱:۳۰
Rotislav Hasmanda
۲
۳
Petr Picek
Finished
۰۲:۰۰
Frantisek Briza
۳
۲
Pavel Fojt
Finished
۰۲:۰۰
Plachy Jiri
۲
۳
Frantisek Briza
Finished
۰۳:۰۰
Tomas Janata
۲
۳
Frantisek Briza
Finished
۰۴:۰۰
Petr Picek
۱
۳
Josef Grill
Finished
۰۴:۳۰
Rotislav Hasmanda
۲
۳
Ondrej Pastorek
Finished
۰۵:۰۰
Kamil Novak
۲
۳
Plachy Jiri
Finished
۰۶:۰۰
Ondrej Pastorek
۳
۲
Josef Grill
Finished
۰۶:۰۰
Jiri Vesely Sr.
۳
۱
Bohumil Duben
Finished
۱۰:۳۰
Jiri Vesely Sr.
۳
۱
Ondrej Mista
Finished
۱۲:۰۰
Svatoslav Stempen
۰
۳
Eduard Sionkala
Finished
۱۲:۰۰
Jiri Pozarsky
۳
۲
Josef Belovsky
Finished
۱۲:۳۰
Jan Pleskot
۰
۳
Ondrej Baly
Finished
۰۰:۰۰
Jan Steffan
۰
۳
Ondrej Pastorek
Finished
۰۲:۳۰
Ondrej Pastorek
۳
۰
Petr Picek
Finished
۰۳:۳۰
Jaroslav Strnad 1961
۱
۳
Vladimir Kubat
Finished
۰۹:۳۰
Patrik Jokiel
۲
۳
Eduard Sionkala
Finished
۱۰:۰۰
Ladislav Zatecka
۳
۱
Daniel Kouble
Finished
۱۰:۳۰
Svatoslav Stempen
۳
۲
Patrik Jokiel
Finished
۱۰:۳۰
Svatoslav Stempen
۲
۳
Patrik Jokiel
Finished
۱۲:۳۰
Tomas Bartik
۳
۲
Petr Zivny
Finished
۰۰:۰۰
Jan Przybyla
۲
۳
Kamil Przeczek
Finished
۰۰:۰۰
Tomas Fisar
۳
۰
Lukas Krok
Finished
۰۰:۰۰
Jan Przybyla
۳
۰
Martin Pavliska
Finished
۰۰:۲۹
Ondrej Baly
۰
۳
Michal Vavrecka
Finished
۰۱:۰۰
Marek Holub
۳
۲
Kamil Przeczek
Finished
۰۱:۰۰
Tomas Fisar
۳
۰
Milan Fisera
Finished
۰۱:۰۰
Tomas Bartik
۳
۱
Dan Volhejn
Finished
۰۱:۰۰
Tomas Janata
۳
۲
Kamil Novak
Finished
۰۲:۳۰
Josef Grill
۲
۳
Rotislav Hasmanda
Finished
۰۳:۰۰
Kamil Novak
۳
۱
Pavel Fojt
Finished
۰۳:۳۰
Jan Steffan
۳
۲
Rotislav Hasmanda
Finished
۰۴:۰۰
Frantisek Briza
۳
۲
Kamil Novak
Finished
۰۵:۰۰
Petr Picek
۳
۰
Jan Steffan
Finished
۰۵:۳۰
Pavel Fojt
۱
۳
Tomas Janata
Finished
۰۵:۳۰
Ondrej Pastorek
۳
۰
Petr Picek
Finished
۰۷:۰۰
Jiri Pozarsky
۲
۳
Ladislav Zatecka
Finished
۰۹:۳۰
Jaroslav Wasserbauer
۱
۳
Jiri Vesely Sr.
Finished
۰۹:۳۰
Vojtech Konvicka
۳
۱
Svatoslav Stempen
Finished
۰۹:۳۰
Daniel Kouble
۳
۰
Josef Belovsky
Finished
۱۰:۰۰
Bohumil Duben
۰
۳
Ondrej Mista
Finished
۱۰:۰۰
Cesta Havrda
۰
۳
Pavel Sprynar
Finished
۱۰:۰۰
Vladimir Kubat
۳
۱
Cesta Havrda
Finished
۱۰:۳۰
Josef Belovsky
۲
۳
Jiri Pozarsky
Finished
۱۱:۰۰
Pavel Sprynar
۳
۱
Jaroslav Strnad 1961
Finished
۱۱:۰۰
Eduard Sionkala
۱
۳
Vojtech Konvicka
Finished
۱۱:۰۰
Ondrej Mista
۲
۳
Jaroslav Wasserbauer
Finished
۱۱:۰۰
Vojtech Konvicka
۳
۲
Patrik Jokiel
Finished
۱۱:۳۰
Jiri Pozarsky
۰
۳
Daniel Kouble
Finished
۱۱:۳۰
Jaroslav Strnad 1961
۰
۳
Cesta Havrda
Finished
۱۱:۳۰
Jaroslav Wasserbauer
۲
۲
Bohumil Duben
Finished
۱۱:۳۰
Vladimir Kubat
۳
۲
Pavel Sprynar
Finished
۱۲:۰۰
Ondrej Mista
۳
۱
Bohumil Duben
Finished
۱۲:۳۰
Cesta Havrda
۳
۱
Jaroslav Strnad 1961
Finished
۱۲:۳۰
Ladislav Zatecka
۳
۰
Daniel Kouble
Finished
۱۳:۰۰
Vladimir Kubat
۳
۱
Pavel Sprynar
Finished
۱۳:۰۰
Jiri Vesely Sr.
۳
۱
Jaroslav Wasserbauer
Finished
۱۳:۰۰
Vojtech Konvicka
۳
۰
Eduard Sionkala
Finished
۱۳:۰۰
Jaroslav Kepka
۳
۰
Miroslav Nejedly
Finished
۱۳:۳۰
Milan Kolar
۱
۳
Josef Kvapil
Finished
۱۳:۳۰
Lukas Krupnik Jnr
۳
۱
Dusan Stusek
Finished
۱۳:۳۰
Lukas Malek
۳
۲
Vladimir Havlicek
Finished
۱۳:۳۰
Pavel Kulhanek
۰
۰
Havel Ladislav
inprogress
۱۴:۰۰
Josef Fuchs
۰
۰
Petr Holas
inprogress
۱۴:۰۰
Radek Kohout
۰
۰
Milan Regner
inprogress
۱۴:۰۰
Czech Republic
WTT Feeder Havirov Women
Georgina Pota
۳
۲
Yashaswini Ghorpade
Finished
۱۳:۳۰
Maria Xiao Yao
۰
۲
Britt Eerland
inprogress
۱۳:۳۰
Tung-Chuan Chien
۱
۱
Andreea Dragoman
inprogress
۱۳:۳۰
Yu-Jhun Li
۰
۰
Wan Yuan
inprogress
۱۴:۰۵
Ho Ching Lee
-
-
Xialian Ni
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۵
World
World Cup Women
Linda Bergstrom
۴
۰
Yousra Helmy
Finished
۰۶:۲۰
Chen Szu-Yu
۱
۳
Chengzhu Zhu
Finished
۰۷:۰۰
Sreeja Akula
۴
۰
Natalia Bajor
Finished
۰۸:۰۰
Orawan Paranang
۳
۱
Hsing-Yin Liu
Finished
۰۸:۴۰
Xiaona Shan
۰
۴
Hoi Kem Doo
Finished
۰۹:۲۰
Bruna Takahashi
۳
۱
Sarah Hanffou
Finished
۱۰:۰۰
Manika Batra
۳
۱
Diaconu Adina
Finished
۱۲:۳۰
Wang Amy
۲
۲
Sawettabut Suthasini
Finished
۱۳:۱۰
Elizabeta Samara
۰
۰
Sabine Winter
inprogress
۱۳:۵۰
Germany
Challenger Series
Aljaz Godec
۳
۱
Ronit Bhanja
Finished
۱۱:۴۵
Jonathan Thimon
۰
۳
Jeromy Loffler
Finished
۱۰:۰۰
Mohamad Mousavi
۱
۳
Ronit Bhanja
Finished
۱۰:۳۵
Jonathan Thimon
۰
۳
Aljaz Godec
Finished
۱۳:۲۰
Dauud Cheaib
۲
۰
Jeromy Loffler
inprogress
۱۳:۴۵
Czech Republic
WTT Feeder Havirov, Doubles
Park G./Oh J.
۳
۲
Kwan M. H./Li H. M.
Finished
۱۲:۵۵
Yoshimura K./Oikawa M.
۲
۳
Chan B.H.W./Yiu K.T.
Finished
۱۲:۵۵
World
Ping Pong Point
Manko Viktor
۲
۳
Andrii Shcherinskyi
Finished
۱۳:۱۷
Bezkrovnyi Oleh
۳
۲
Dmytro Halai
Finished
۰۸:۴۷
Andrii Shcherinskyi
۳
۱
Manko Viktor
Finished
۰۸:۱۷
Andrii Shcherinskyi
۰
۳
Dmytro Halai
Finished
۰۹:۱۷
Bezkrovnyi Oleh
۱
۳
Manko Viktor
Finished
۰۹:۴۷
Andrii Shcherinskyi
۳
۰
Bezkrovnyi Oleh
Finished
۱۰:۱۷
Dmytro Halai
۳
۱
Manko Viktor
Finished
۱۰:۴۷
Bezkrovnyi Oleh
۲
۳
Andrii Shcherinskyi
Finished
۱۱:۱۷
Manko Viktor
۲
۳
Dmytro Halai
Finished
۱۱:۴۷
Manko Viktor
۳
۱
Bezkrovnyi Oleh
Finished
۱۲:۱۷
Dmytro Halai
۳
۱
Andrii Shcherinskyi
Finished
۱۲:۴۷
Dmytro Halai
۱
۰
Bezkrovnyi Oleh
inprogress
۱۳:۴۷
Czech Republic
WTT Feeder Havirov, Women Doubles
Mantz C./Yuan W.
۳
۲
Blaskova Z./Zaderova L.
Finished
۱۲:۲۰
Matelova H./Balazova B.
۲
۳
Choi H./Lee D.
Finished
۱۲:۲۰
Lee D./Lee S.
۳
۱
Arapovic H./Malobabic I.
Finished
۱۲:۲۰
NG W.L./Lam Y.L.
۰
۳
Jeger M./Rakovac L.
Finished
۱۲:۲۰
Czech Republic
TT Star Series
Makoto Nogami
۱
۳
Michal Benes
Finished
۰۰:۰۰
Snehit Suravajjula
۳
۱
Roman Rezetka
Finished
۰۰:۳۰
Thomas Keinath
۲
۳
Jakub Seibert
Finished
۰۱:۰۰
Denis Dorcescu
۰
۳
Tomas Tregler
Finished
۰۹:۳۰
Viktor Yefimov
۰
۳
David Reitspies
Finished
۱۰:۰۰
Yevhen Pryshchepa
۳
۰
Milo De Boer
Finished
۱۰:۳۰
Tomasz Tomaszuk
۳
۱
Kilian Tormos
Finished
۱۱:۰۰
Denis Dorcescu
۱
۳
David Reitspies
Finished
۱۱:۳۰
Viktor Yefimov
۳
۲
Yevhen Pryshchepa
Finished
۱۲:۰۰
Tomasz Tomaszuk
۳
۱
Tomas Tregler
Finished
۱۲:۳۰
Milo De Boer
۳
۱
Kilian Tormos
Finished
۱۳:۰۰
Denis Dorcescu
۱
۳
Yevhen Pryshchepa
Finished
۱۳:۳۰
Tomasz Tomaszuk
۰
۳
David Reitspies
Finished
۱۴:۰۰
Tomas Tregler
۳
۰
Kilian Tormos
Finished
۱۴:۳۰
Viktor Yefimov
۳
۲
Milo De Boer
Finished
۱۵:۰۰
World
TT-CUP
Michal Bracha
۳
۲
Fabian Sikora
Finished
۰۰:۰۰
Martin Dolezal
۱
۳
Pasek Dominik
Finished
۰۰:۱۰
Zbynek Vyskocil
۰
۳
Dohnal Jaroslav
Finished
۰۰:۲۰
Kamil Jurkiewicz
۳
۰
Partyka Ryszard
Finished
۰۰:۲۵
Petr Vanek
۳
۱
Martin Sulc
Finished
۰۰:۲۵
Suvorov Maxim
۳
۱
Adam Rek
Finished
۰۰:۴۰
Petr Kotrbaty
۳
۱
Marek Kulisek
Finished
۰۰:۵۵
Dohnal Jaroslav
۳
۰
Adam Kral
Finished
۰۱:۲۰
Gracjan Rokita
۰
۳
Kos Pawel
Finished
۰۱:۴۰
Suvorov Maxim
۳
۱
Pasek Dominik
Finished
۰۱:۴۵
Petr Kotrbaty
۳
۲
Petr Vanek
Finished
۰۲:۰۰
Farkash Andrey
-
-
Tony Hu
Finished
۰۲:۰۵
Michal Bracha
۳
۰
Marek Chybinski
Finished
۰۲:۱۰
Kurzak Bronislaw
۳
۱
Waldemar Glanowski
Finished
۰۲:۳۰
Seweryn Nagorzanski
۱
۳
Szumilas Wladyslaw
Finished
۰۳:۰۰
Leszek Maduzia
۳
۲
Waldemar Glanowski
Finished
۰۳:۳۰
Vijay Kumar
-
-
Tony Hu
Finished
۰۳:۳۵
Kurzak Bronislaw
۱
۳
Seweryn Nagorzanski
Finished
۰۴:۰۰
Farkash Andrey
-
-
Vijay Kumar
Finished
۰۴:۰۵
Leszek Maduzia
۰
۳
Szumilas Wladyslaw
Finished
۰۴:۳۰
Seweryn Nagorzanski
۳
۲
Waldemar Glanowski
Finished
۰۵:۰۰
Leszek Maduzia
۱
۳
Seweryn Nagorzanski
Finished
۰۵:۳۰
Kurzak Bronislaw
۱
۳
Szumilas Wladyslaw
Finished
۰۶:۰۰
Leszek Maduzia
۱
۳
Kurzak Bronislaw
Finished
۰۶:۳۰
Szumilas Wladyslaw
۰
۳
Waldemar Glanowski
Finished
۰۷:۰۰
Kurzak Bronislaw
۱
۳
Leszek Maduzia
Finished
۰۷:۳۰
Szumilas Wladyslaw
۳
۱
Seweryn Nagorzanski
Finished
۰۸:۰۰
Blazej Warpas
۲
۳
Dawid Stapor
Finished
۰۹:۰۰
Michal Lysakowski
۱
۳
Maciej Kolek
Finished
۰۹:۳۰
Francisco Almagro
۱
۳
Jose L. Reverte
Finished
۰۹:۴۰
Michal Nemec
۳
۲
Daniel Zelezny
Finished
۰۹:۵۰
Gielazyn Mateusz
۱
۳
Dawid Stapor
Finished
۱۰:۰۰
Bartlomiej Molka
۲
۳
Gola Pawel
Finished
۱۰:۰۵
Jaroslav Zamyslicky
۱
۳
Adam Kral
Finished
۱۰:۲۰
Hejda Vaclav Jr.
۰
۳
Martin Dolezal
Finished
۱۰:۲۵
Adam Gdula
۰
۳
Michal Lysakowski
Finished
۱۰:۳۰
Dawid Pelczar
۰
۳
Karol Sulkowski
Finished
۱۰:۳۵
Reche Salvador
۳
۲
Jose L. Reverte
Finished
۱۰:۴۰
Michal Nemec
۱
۳
Adam Kral
Finished
۱۰:۵۰
Ruzicka Josef
۱
۳
Marat Filip
Finished
۱۰:۵۵
Blazej Warpas
۳
۰
Adam Gdula
Finished
۱۱:۰۰
Dawid Pelczar
۲
۳
Gola Pawel
Finished
۱۱:۰۵
Francisco Almagro
۳
۲
Luciano Jang
Finished
۱۱:۱۰
Daniel Zelezny
۱
۳
Jaroslav Zamyslicky
Finished
۱۱:۲۰
Hejda Vaclav Jr.
۱
۳
Marat Filip
Finished
۱۱:۲۵
Gielazyn Mateusz
۰
۳
Michal Lysakowski
Finished
۱۱:۳۰
Bartlomiej Molka
۳
۲
Karol Sulkowski
Finished
۱۱:۳۵
Reche Salvador
۳
۲
Pablo Heredia
Finished
۱۱:۴۰
Michal Nemec
۰
۳
Jaroslav Zamyslicky
Finished
۱۱:۵۰
Martin Dolezal
۲
۳
Ruzicka Josef
Finished
۱۱:۵۵
Adam Gdula
۳
۲
Dawid Stapor
Finished
۱۲:۰۰
Dawid Pelczar
۳
۰
Bartlomiej Molka
Finished
۱۲:۰۵
Luciano Jang
۳
۱
Jose L. Reverte
Finished
۱۲:۱۰
Adam Kral
۳
۲
Daniel Zelezny
Finished
۱۲:۲۰
Hejda Vaclav Jr.
۱
۳
Ruzicka Josef
Finished
۱۲:۲۵
Blazej Warpas
۰
۳
Maciej Kolek
Finished
۱۲:۳۰
Gola Pawel
۳
۱
Karol Sulkowski
Finished
۱۲:۳۵
Reche Salvador
۳
۲
Luciano Jang
Finished
۱۲:۴۰
Marat Filip
۳
۱
Martin Dolezal
Finished
۱۲:۵۵
Gielazyn Mateusz
۳
۲
Adam Gdula
Finished
۱۳:۰۰
Michal Nemec
۲
۳
Daniel Zelezny
Finished
۱۳:۰۰
Francisco Almagro
۲
۳
Pablo Heredia
Finished
۱۳:۱۰
Dawid Pelczar
۳
۱
Bartlomiej Molka
Finished
۱۳:۱۵
Adam Kral
۳
۱
Jaroslav Zamyslicky
Finished
۱۳:۳۰
Blazej Warpas
۳
۲
Michal Lysakowski
Finished
۱۳:۳۰
Martin Dolezal
۳
۱
Hejda Vaclav Jr.
Finished
۱۳:۳۵
Reche Salvador
۲
۱
Francisco Almagro
inprogress
۱۳:۴۰
Gola Pawel
۰
۳
Karol Sulkowski
Finished
۱۳:۴۵
Stanislav Fjodorov
۱
۱
Edvinas Tamashauskas
inprogress
۱۳:۴۵
Zdenek Dusek
۰
۱
Jan Trefny
inprogress
۱۳:۵۰
Dawid Stapor
-
-
Maciej Kolek
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Marat Filip
-
-
Ruzicka Josef
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۵
Belarus
Liga Pro
Chertkov Dmitrii Aleksandrovich
۱
۳
Aleksei Shubin
Finished
۰۹:۰۰
Aleksei Shubin
۳
۲
Vasily Ermolenko
Finished
۱۰:۰۰
Vasily Ermolenko
۲
۳
Chertkov Dmitrii Aleksandrovich
Finished
۱۰:۳۰
Bokovoi Iurii Gennadevich
۳
۲
Sergei Gus
Finished
۱۲:۳۰
Sergei Gus
۱
۳
Vladislav Pashkevich
Finished
۱۳:۳۰